Sohbet Odaları

Sohbet odaları dendiğinde aklımıza envai çeşit uygulama gelmektedir. Her uygulamanın kendi içerisinde bir sohbet kısmı vardır. Sohbet odaları, zamanında ıcq, mirc ve msn ile hayatımızda inanılmaz büyük bir yer kaplamıştır.

ICQ-Chat, dünyadaki ilk çevrimiçi anlık mesajlaşma platformlarından biriydi. 1990’ların sonlarında bir sohbet odası ve forum web sitesi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana ICQ-Chat, ICQ mobil gibi masaüstü uygulamalarını içerecek şekilde genişledi.

ICQ, şifreli ses / video görüşmesi ve bir dizi mesajlaşma işlevi aracılığıyla diğer kullanıcılarla sohbet etmenizi sağlayan platformlar arası bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Özellikler: metin, çıkartmalar, grup sohbeti, ilgi alanına dayalı kanallar ve daha önce sohbet odaları olarak bilinen canlı sohbetler, hazır metin yanıtları, sohbet botları, ses-metin dönüşümü, yüz filtreleri, uygulama içi fotoğraf / video düzenleme işlevleri ve sıkıştırılmamış içerik paylaşımı gibi onlarca seçenek sunar. ICQ, düşük kaliteli internet bağlantılarında bile iyi çalıştığını iddia ediyor ve birden fazla cihazda senkronize olacak şekilde tasarlanmıştır.

ICQ hesapları etkin bir cep telefonu numarasıyla kurulmakta serbesttir. Telefon numaranızı paylaşmamayı tercih ederseniz, bir takma ad kullanabilir ve uygulamayı kişisel iletişim kitaplığınıza bağlayabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinde diğer ICQ kullanıcılarını da arayabilirsiniz.

Burada bahsettiğimiz ICQ, aslında pek çok uygulamaya esin kaynağı olmuştur. isterseniz grup halinde isterseniz de tekli sohbet etme imkanını bu uygulamalar bize sunmaktadır. ICQ gibi diğer önemli uygulamalar ise Tinder, Bumble, WhatsApp, Twitter, Instagram gibi her uygulamanın kendine özgür bir sohbet odası imkanı vardır. Sohbet odalarında ister anonim isterseniz de gerçek isimlerle sohbet etmenize imkan vardır.

Sohbet odaları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SekaBet | casino siteleri | Sesimol.net