Köşk Yapı’dan Baffle Tavan Hizmeti

 Pek çok mekân için farklı pek çok tavan tasarımı yapılabilmektedir. Çeşitli asma tavanlardan ızgaralara kadar insanların hayal gücüne bağlı birçok tasarım yapılabilmektedir. Köşk Yapı, müşterilerine sunduğu dış cephe kaplama ve tavan uygulamaları ile saygınlığını kazanmış bir firmadır Başarılı ve tecrübeli çalışanların verdiği hizmetler, müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmekte ve beğenilerini kazanmaktadır. Bununla birlikte, Köşk Yapı tarafından sunulan baffle tarzdaki tavan tasarımları büyük mekânlar için oldukça ilgi görmektedir.

 Baffle Tavan Hizmeti

 Kompozitten seramiğe sunduğu pek çok cephe kaplama hizmetiyle adını duyurmuş olan Köşk Yapı, sunduğu tavan uygulama hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. Baffle tavan genellikle kat yüksekliği normalden daha fazla olan ve geniş mekânlarda tercih edilmektedir. Sıklıkla görülen alçı tavanlara göre daha yeni ve modern olan bu tavan uygulama tarzı, mekânlarında yenilik isteyen herkese hitap etmekte ve tercih edilmektedir. Genellikle endüstri tarzında mekân isteyenler için uygun olan bu tavan çeşidi, bu tarza merakı olanların en çok tercih ettiği tavan modellerinden biridir.

 Köşk Yapı, sunduğu bu hizmetle cephe kaplama hizmetlerinin yanında farklı bir dala da el atmış bulunmaktadır. Başarılı işleriyle adını duyurmuş olan marka, bu tavan uygulamasında müşterilerine farklı seçenekler de sunmaktadır. Böylelikle, Köşk Yapı tavan yaptırmak isteyenlerin ilk uğrayacağı yerlerden biri olmaktadır.

 Baffle Tavan Uygulaması

 Alüminyum profillerin aralıklı bir şekilde dizilmesiyle uygulandığı baffle tavan modeli, farklı renkler de de uygulanabilmektedir. Esnek ve hafif bir malzeme olan alüminyum profiller, farklı boyutlarda kolayca ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda, alüminyum profiller istenilen her renge boyanarak farklı bir şeyler denemek isteyenler için olanak sağlamaktadırlar. Köşk Yapı farklı hizmetlerinde olduğu gibi tavan uygulamasında da tecrübeli çalışanlarıyla müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 Baffle Tavanda Tasarım

 Kolay şekil alabilmeleriyle ve sağlam olmalarıyla bilinen alüminyum profiller, farklı şeyler denemek isteyen herkese uyum sağlamaktadırlar. Baffle tavan uygulaması, bu profillerin yan yana ve aralıklı dizilmesiyle gerçekleşmektedir. Endüstriyel stile hitap eden bu tavan şekli, farklı renklerde tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda, mekânda kullanılan aydınlatmalar bu profiller arasına yerleştirilerek tasarıma etki edebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SekaBet | casino siteleri