Buz Hokeyi Maçlarında Yeni Sezon Başlıyor

Buz Hokeyi Maçlarında Yeni Sezon Başlıyor!

Hokey, dünyanın birçok ülkesinde popüler bir spordur. Hokey oynamak, ağır, donmuş bir hokey diskini bir hokey pistinde karşı takımın hedefine doğru yönlendiren on bir oyuncudan oluşan bir takımı içerir.

Hokey, standart bir buz hokeyi ekipmanı kullanılarak standart bir buz hokeyi pistinde oynanır. Pistler dikdörtgen şeklindedir ve hat değişiklikleri ve ortadaki kırmızı çizgilerle ileri ve geri bölgelere ayrılmıştır. Her oyun, her biri altı oyuncudan oluşan iki takım arasında oynanır. Buz hokeyi Olimpik bir spordur ve spor devresinde düzenli bir özelliktir. Betist Giriş

Bir hokey sezonunun başlaması, oyuncu takımları için düzenli antrenmanların yeniden başladığını gösterir. Kulüpler ayrıca oyuncularının becerilerini test etmek ve gelecek sezon için en iyi oyuncuları seçmek için sezon öncesi yarışmalar düzenler.

Oyuncular ayrıca sezon dışında ekstra para kazanabilmeleri için diğer kulüplerde iş aramak için ticaret fuarlarına katılırlar. Antrenman kampı genellikle sezon öncesi müsabakaların bitiminden kısa bir süre sonra başlar ve sezonun ilk resmi maçıyla biter. Bu, hokey tutkunları için yeni bir sezonun başlangıcını işaret ediyor ve oyuna dahil olan tüm oyuncular ve takımlar için yeni bir sayfa açıyor.

Sezon Öncesi Dönem!

Hokey kulüpleri genellikle gelecek sezonu tartışmak ve kulüp için yönetici memurları seçmek için genel bir toplantı yaparlar. Toplantı genellikle kulübün tüm bölümlerinden üyelerden ve yönetimden seçilen üyelerden gelecek sezon için kulüp politikalarını ve hedeflerini tartışmak üzere oluşur. Yıllık bütçeler de bu toplantıda görüşülür, böylece kulüp adına çalışan herkesin görevini layıkıyla yerine getirebilmesi için yeterli kaynağa sahip olur. Bu toplantıda, kulüp komiteleri için görevli seçmek veya tedarikçilerden kulüp ürünleriyle ilgili teklif istemek gibi başka işler yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir