Aşı Olmaya Reddetti Hükmen Elendi

Aşı Olmaya Reddetti Hükmen Elendi

ABD Açık, tüm yabancı uyrukluların ülkeye girmeden önce aşı olmalarını gerektirir. Bu kural değişmedi, bu da Sırp tenisçi Novak Djokovic’in bu yıl yarışmayı kaçırmasına neden oldu.

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri’nin ABD hükümetinin ülkeye girmek isteyen yabancı uyruklular için aşı uygulamasını sürdürdüğü haberi, Novak Djokovic’in ABD Açık Tenis Turnuvası’na katılma olasılığını ortadan kaldırdı. Turnuvanın 29 Ağustos ile 11 Eylül arasında gerçekleşmesi planlanıyor. Bir açıklamada, dövüşçü arkadaşlarım, pozitif kalacaklarını ve savaşmaya devam edeceklerini söyleyerek bana iyi şanslar verdi. Ayrıca güçlü kalmam ve tekrar savaşmak için doğru anı beklemem gerektiğini söylediler. Bazı turnuvalardan önce, kendisine getirilen kısıtlamalar nedeniyle Djokovic’in aşılanması gerekiyordu.

BNP Finalleri Başladı

Davis Cup Juniors ve Billie Jean King Cup Gençler Finalleri Antalya Megasaray Tenis Akademisi’nde başladı. Erkeklerde Kerem Yılmaz kaybederken, yarışmayı Atakan Karahan kazandı. Çiftlerde kaybettiklerinde, Türkiye iki tenis maçını kaybetti, biri 2-1 ve biri 0-2 sonuçlarla kaybedildi. Davis Cup Juniors ve Billie Jean King Cup Juniors Finalleri 1 – 6 Kasım tarihleri ​​arasında Antalya Megasray Tennis Academy’de gerçekleştirilen etkinliğe 23 ülkeden 32 takım katıldı. Kızlarda çiftlerde Zeynep Erbakan ve Duru Söke ile kaybetmemize rağmen Tayland’a karşı kazandık. Davis Cup Juniors ve Billie Jean King Cup Gençler Finalleri, Dünya Gençler Şampiyonası’nın ilk gününde düzenleniyor. İki finalde, her etkinliğin erkekler bölümünde Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye karşı karşıya gelecek. Onwin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SekaBet | casino siteleri | Sesimol.net