8 Sezona Sahip Olan “The Blacklist” Dizisi

8 Sezona Sahip Olan “The Blacklist” Dizisi

Dram türü içerisinde yer alan ve 8 sezona sahip olan The Blacklist, Netflix platformu üzerinden yayımlanmakta olan bir dizi serisidir. 23 Eylül 2013 tarihinde dizinin galasının yapılmasının ardından izleyiciye sunulmuş olan seri izleyici ve yapımcılar tarafından 16 yaş ve üzerindeki bireyler için izlenmesi tavsiye edilmiştir. Dizinin posterlerinde ise özellikle kırmızı, siyah ve beyaz renklerine yer verilmiştir. 2019 yılından itibaren Netflix platformunda yayımlanmış olan bu dizi serisi platform üzerinden aksiyon dizileri arasında yerini koruyor. 2013 yapımlı olan The Blacklist, Amerikan suç dizilerinden bir tanesi konumundadır. The Blacklist izleyicileri tarafından ise %92 oranında beğeni toplamış olan bir dizidir.

The Blacklist Dizisinin Konusu Nedir

Amerikan bir suç dizisi olan The Blacklist’in konusunda da suç konuları ağırlıklı olarak yer alıyor. The Blacklist, eski bir harbiyeli ve aynı zamanda da günümüzün oldukça yüksek bir profiline sahip olan suçlusu Raymond yani “Red” Reddington’un kendisini gönüllü bir vaziyette olmak üzere FBI’ya teslim etmesini ve teslim oluşunu anlatıyor. Yasal bir dokunulmazlık durumunun karşılığında olmak şartı ile listede bulunan bütün azılı suçluların kimliklerini ve suçlarını organizasyon halinde FBI’a anlatmaktadır. Tüm bunları anlatması üzerine dizide karakter ve karakterin FBI’da yaşamış oldukları da anlatılmaktadır.

The Blacklist Dizisine Erişim Sağlamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

The Blacklist dizisi Amerikan asıllı olan bir suç dizisidir. Bu dizi Netflix platformu üzerinde yerini almaktadır. Diziyi platform üzerinden izlemek için Netflix’in resmi internet sayfası üzerinden birkaç kolay adımda üyelik ya da abonelik işlemlerinin tamamlanmış olması gerekiyor. Bu işlemelerin tamamı ile halledilmiş olması için ise son adımlarda talep edilen ücretin de kullanıcı tarafından ödenmiş olması gerekir. Bu sayede oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman istenilen cihaz üzerinden diziye erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca Netflix platformunun alternatifi olan bazı internet sayfaları da vardır. Bu sayfalara erişim sağlamak için ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile erişim sağlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SekaBet | casino siteleri | Sesimol.net